Budynek szkoły

Szkoła Podstawowa imienia Cypriana Kamila Norwida powstała w 1995 roku. Umiejscowiona jest w Cygańskim Lesie, malowniczej dzielnicy Bielska-Białej, tuz przy lesie. Nasza Szkoła jest niewielka i bezpieczna, mamy piękny ogród, w którym dzieci spędzają mnóstwo czasu, grając, bawiąc się i uprawiając rośliny.  Budynek jest zabytkowy, z duszą, pełen dobrej energii.

W takiej atmosferze uczą się nasze dzieci. Naszym celem jest by wspomóc rozwój i wykształcić samodzielnie myślących, świadomych siebie młodych ludzi. Najważniejszą ideą jest by dzieci, przy naszym wsparciu rozwijały wyobraźnię, niezależność, i jednocześnie poczucie odpowiedzialności. System pedagogiczny, który stosujemy, jest właśnie nastawiony na wspieranie takiego rozwoju młodego człowieka. Nasi wychowankowie to absolwenci najlepszych polskich uczelni, odnoszący również sukcesy za granicą.

Galeria zdjęć: