Kolegium nauczycielskie

Agata Wejtko

Dyrektor naszej szkoły. Prowadzi również V klasę. Jest z wykształcenia romanistką, studiuje pedagogikę waldorfską na wydziale Edukacji Niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia gotować, malować i czytać wielostronicowe książki.

Agnieszka Kąkol

Zastępca dyrektora. Prowadzi epoki w klasie VIII. Germanistka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Edukacji Niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim. Kocha podróże i kulturę Iberoamerykańską.

Agnieszka Urbańczyk

Nauczycielka klasy IV. Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na wydziale Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Ukończyła również Studium Edukacji Niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim. Lubi wyprawy górskie i odpoczynek na łonie przyrody.

Marta Twardak

Prowadzi klasę Ib. Nauczycielka muzyki. Od siódmego roku życia związana z muzyką. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Edukacji Niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim.

Anna Halotta

Nauczycielka - wychowawca klasy Ia.
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie
 oraz Studium Edukacji Niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim.

Dorota Wojtasik

Wychowawca klasy II oraz opiekun oddziału przedszkolnego dla pięcio i sześciolatków przy naszej szkole. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Edukacji Artystycznej w zakresie  Sztuk Plastycznych ze specjalnością Malarstwa. Ukończyła także Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne i jest w trakcie studiów waldorfskich na Uniwersytecie Warszawskim.

Tetiana Zrada

Nauczyciel muzyki, prowadzi chór szkolny. Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Narodowego we Lwowie ze specjalnością język i literatura ukraińska oraz język i literatura serbska. Gra na bandurze i wszelkich innych instrumentach, a gdy śpiewa, nawet ptaki słuchają w zachwycie.

Anna Mazurek

Nauczycielka języka niemieckiego.
Skończyła studia licencjackie na kierunku germanistyka w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej.

Dominika Żabińska

Wychowawca klasy VI oraz nauczyciel języka angielskiego. Z wykształcenia jest filologiem angielskiego. Obecnie zgłębia tajniki prac ręcznych na kursie „Zręczna myśl“ organizowanych przez Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce.

Kamila Kania

Nauczyciel gimnastyki i wychowania fizycznego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego imienia Jerzego Kukuczki w Katowicach, obecnie studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Wulkan energii, pływa, jeździ na rowerze, kocha góry i siatkówkę.

Alicja Kowal

Nauczyciel historii.
 Absolwentka WSP imienia Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Agnieszka Midor

Nauczycielka języka angielskiego.
Absolwentka filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania, Marketingu i Języków Obcych w Katowicach.

Dariusz Romanowski

Nauczyciel wychowania fizycznego