Teatr

Teatr odgrywa w naszej szkolenie zwykle ważną rolę już od samego początku. Jak to ? zapytacie, pierwszoklasiści tworzą teatr? Tak. Mamy doświadczenie w pracy z różnymi formami teatru, od teatru baśni, poprzez teatr kukiełkowy, teatr cieni, teatr klasyczny, muzyczny współczesny.....Pracują z nami osoby które są w tej materii niezwykle doświadczone, zarówno w pedagogice jak i w pracy artystycznej. W takim procesie po kilku latach dzieci zupełnie naturalne czują się na scenie, nie mają też większych problemów z autoprezentacją.
Każdorazowo praca nad przedstawieniem powoduje budowanie koleżeńskich więzi na coraz dojrzalszym poziomie. Tutaj wszystko zależy od wszystkich. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kreatywne wykorzystanie wszystkich umiejętności artystycznych zdobytych w innych przedmiotach znajduje tutaj swoje zwieńczenie, w przygotowaniu roli, kostiumu, scenografii czy muzyki.

Galeria zdjęć: